Moloz atma hatti

Moloz Toplama ve Nakliye


2005 yılından bu yana hizmet veren firmamız Moloz inşaat, dekorasyon, tadilatlarınız sonrası oluşan molozlar için Moloz Nakliyesi hizmetleriyle değerli müşterilerine destek sağlıyor. Çuvallı atık veya çuvalsız atık gibi konularda da geniş hizmet sunan firmamızdan sizler de ihtiyaçlarınız doğrultusunda destek alabilirsiniz. Ev, İşyeri, ofis tadilatlarınız sonrası çıkan hafriyat, moloz, atıkların (çuvallı veya çuvalsız) naklini gerçekleştiriyoruz.
Gündeş Moloz firması olarak; profesyonel iş, uygun ücret prensibiyle hizmetlerimize devam ediyoruz. Firmamız moloz nakliyesi, moloz taşınması, moloz alımı ve taşıma işlemleri kontrollü ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor.


Moloz atma Çuvallama

Moloz Atımı Neden Önemli?


Moloz Nakliyesi İstanbul ili içerisinde önemli bir iş alanıdır. Özellikle kaçak hafriyat döktüğü tespit edilen kişilere yüksek miktarlarda cezalar yazıldığı gibi, araçlarının da parka çekileceği bilgileri sıkça duyurularında vurgulanmaktadır. Hatta vatandaşların da bu hususlarda duyarlılıkla davranmaları ve moloz nakliyelerinde bahsettiğimiz bu hususlara şahitlik edildiği anlarda ilgili birimlerine şikayet etmeleri de gerek yazılı, gerekse de görsel medya vasıtası ile defaatle hatırlatılmaktadır. Kaçak hafriyat vasfına girmemek, gelişi güzel alanlara döküm yapılmasına aracı olmamak, dolayısıyla doğaya da şefkatli olmak adına moloz nakliyesi hususlarında belgeli, sertfikalı moloz, inşaat atığı gerçekleştiren alanında uzman firmalardan destek almanızı önemle tavsiye ederiz.


Moloz Hafriyat Atıkların Nakliyesi!


Tadilat, inşaat, onarım işlerinizin akabinde oluşan hafriyat atıkların nakliyesi ve atımı için ekiplerimiz hizmet vermektedir. Ev tadilatı ile duvarların yıkılması, mutfağın genişletilmesi için yapılan tadilat işlemleri, Banyo ile ilgili tadilatlar, duvar kırımları, iç ve dış mekanların tadilat ve onarımları ile ortaya çıkan kirliliği ortadan kaldırıyoruz. Çuvallı veya çuvalsız moloz hafriyatlarının itina ile nakli ve atımı gerçekleştirilmektedir. Gündeş Moloz hafriyat konularında deneyimli personelleriyle hizmet sunmaktadır.